Jedině s citem

Ať je useň barvená, či ne je absolutní nutností kožený obojek důkladně vyživit, hydratovat a impregnovat. Musíme předat našim zákazníkům a jejich uživatelům nejen krásný ale i zdravý obojek.

Pro hloubkové ošetření, vyživení, naimpregnování i naleštění používáme speciální přípravky péče o useň francouzské značky Saphir a její vrcholné řady Medaille D’or 1925 Paris. Které dávají našim výrobkům zdravou jiskru. Cílovou rovinkou v ruční výrobě obojků, je už pro nás pouze přiložení štítků Maxmilián, uložení obojku do protiprachového sáčku a našich originálních krabiček. Úspěšným završením výroby je moment, kdy vážeme na krabičce mašli ze stuhy. Následující den se už můžete těšit z vlastního obojku.

Proč právě Saphir

Když hledáte skutečně ty nejlepší přípravky pro ošetřování výrobků z usně, není náhodou, že na značku Saphir narazíte opakovaně. Francouzská společnost má zaslouženou pověst pro vysokou kvalitu a nabízí širokou škálu přípravků, které uspokojí ty nejvyšší nároky. Chcete-li lépe porozumět, je třeba trochu nahlédnout do její historie.

Medaille D’Or 1925 Paris

Neboli zlatá medaile byla udělena značce Saphir a jejím přípravkům, které se účastnily mezinárodní výstavy v Paříži v roce 1925. Medaile byla oceněním za bezkonkurenčně vysokou kvalitu péče o výrobky z usně. Složení zůstalo dodnes nezměněné a nebylo dotknuto technickým pokrokem chemie, jako je například přidání silikonů, pryskyřic a dalších škodlivých produktů na bázi ropy. Díky své vyjímečné kvalitě, tak přípravky Saphir odolaly zkoušce času a jsou používány náročnými klienty i v dnešní době. Mnozí odborníci na péči o useň považují produkty Medaille D’Or za nejlepší na světě. Skládá se z přírodních, borovicových terpentýnových, rostlinných, živočišných i minerálních vosků a norkového oleje. Přísné vyhýbání se chemikáliím zajišťuje, že Váš výrobek zůstane pružný a hydratovaný, což výrazně prodlužuje jeho životnost a navíc umožňuje povrchu usně dýchat. Kvalita Saphirské sbírky MDO je okamžitě zřejmá. Stačí, když otevřete přípravek, a zapojíte smysly. Pocítíte příjemné aroma přírodního borovicového terpentýnu. Spousta lidí tuto vůni přímo miluje.

 

Saphir Médaille d’Or je nejexkluzivnější sbírka přípravků péče o jakýkoliv nadstandardní, či pro Vás srdeční výrobek z přírodní usně. Pokud si přejete uchovat výrobky z usně zdravé, a záleží Vám na nich, musíte jim dát to nejlepší. Je to investice která se Vám vrátí.