Jsme zakázková výroba

Vystupujeme otevřeně

Nalezli jsme technologické cesty, které se nám maximálně ověřili, avšak velmi výrobu protahují. My jsme ale názoru, že některé věci zkrátka nelze urychlit a k zajištění požadovaného výsledku jsou nevyhnutelným řešením. Díky znalostem, které jsem získala od amerických mistrů jsem nalezla způsob jak docílit kvalitního obarvení usně.  Barvení je rozloženo do více fází, z nichž je každá stejně důležitá a celkově se pak odráží v časové míře, u nás je to konkrétně třídenní záležitost.

Po ukončení barvířských prací i léčebných procedur se začíná postupně od finálního tvarování dílů, přes kompletaci, plastickou modelaci, hydratování, ruční zušlechťování hran,  děrování stehové trasy, vyživování, šití a podobně. To pro představu trvá dalších 13-15 hodin, v závislosti na rozsahu, střihu, délce aj.

Platba a dodání

Veškeré výrobky značky Maxmilián prezentované a nabízené na našich stránkách nejsou vedené skladem. Obojky jsou zhotoveny na zakázku vždy individuálně, v přesné velikosti, konkrétnímu uživateli dle Vašeho přání. Z tohoto důvodu vyžadujeme platbu předem a v plné výši. Je tomu tak i kvůli časové náročnosti, velmi nákladným a špatně dostupným materiálům.

V momentě uhrazení objednávky z našeho eshopu bezodkladně začínáme s výrobou. Po obdržení platby na náš účet máme povinnost odeslat Vám dokončený výrobek v plné kvalitě nejpozději do 30 dnů.

Poté už se může Váš mazlíček těšit z pohodlného, vysoce kvalitního a  vlastního obojku Maxmilián.